Tel:
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

Qingdao Futai, Çin'deki Hava Kompresörü Filtresi Üreticisi.

Ana sayfa ÜrünlerHava Kompresör Vanaları

37951761 Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri

37951761 Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri

  • 37951761 Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri
  • 37951761 Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri
37951761 Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: QINGDAO FUTAI
Sertifika: ISO 9001:2015
Model numarası: 37951761
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: Ingersoll Rand Vidalı Hava Kompresörü Öğe adı: Servis kiti
Parça Numarası: 37951761 Makine Test Raporu: Sağlanan
Ürün malzemesi: Paslanmaz Çelik / Karbon çelik min Tasarım Sıcaklığı: -10 ° C
Çatlama basıncı: 0.40MPA-0.45MPA Anavatan: Çin
Vurgulamak:

37951761

,

Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri

,

0.45MPA Hava Kompresörü Valfleri

Ingersoll Rand Değiştirme 37951761 Hava Kompresörü Valfleri

 

Ürün Açıklaması:

 

Minimum basınç valfi, valf gövdesi, valf çekirdeği, yay, sızdırmazlık halkası, ayar vidası vb. İçerir. Yağ ayırıcının çıkışına takılır.İşlevi, yağ ayırma tankındaki basıncın 0,4 MPa'nın altına düşmesini önlemektir.Yağ içeren basınçlı hava ayırıcıda daha iyi ayrılabilir ve yağlama yağı kaybı azaltılabilir.Aynı zamanda yağ basıncını oluşturmak için gereken gaz basıncını sağlayabilir.Minimum basınç valfi, sistemdeki basınçlı havanın sistem kapatıldığında geri akmasını önlemek için tek yönlü bir valf olarak da işlev görür.Minimum basınç valfinin tutma basıncı fabrikadan çıkmadan önce ayarlanmıştır.Uzun süreli kullanımdan dolayı tutma basıncı değişirse, vana üzerinde bulunan ayar vidası ile ayarlanabilir.

 

Minimum basınç valfi eylemi:

  1. Makinenin yağlanmasını sağlamak için başlangıçta yağlama yağının gerektirdiği sirkülasyon basıncını oluşturmaya öncelik verilir.
  2. Petrol ve gaz varilleri, yalnızca gaz basıncı 0,45 MPa'yı aştıktan sonra açılabilir, bu da yağ ve gaz ayırıcıdan hava akış hızını azaltabilir.Yağ ve gaz ayırıcının etkisini sağlamanın yanı sıra, yağ ve gaz ayırıcıyı aşırı basınç farkından kaynaklanan hasarlardan da koruyabilir.
  3. Geri dönüşsüz işlev: Kapatma sonrasında yağ ve gaz varilindeki basınç düştüğünde, boru hattındaki basınçlı havanın geri dönmesini engeller.

37951761 Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri 0                                                                 

 

Yağ ayırma tankının uç kapağında bir valf bulunmaktadır.Yağ ayrıştırma tankındaki hava basıncı ayarlanan değerin 1,1 katına ulaştığında, bu valf otomatik olarak bir miktar havayı boşaltmak ve yağ ayrıştırma tankındaki hava basıncını düşürmek için açılacaktır.Vidalı hava kompresörü tam yükte çalışırken, valf üzerindeki havalandırma kolunu yavaşça çekin.Valf dışarıya doğru çıkabiliyorsa, bu normaldir.

 

Yağ ayırma tankında, esas olarak ön filtre basıncını algılayan bir basınç göstergesi vardır.Yağ ayırma tankının dibinde bir tahliye vanası bulunur ve yağ ayırma tankının dibinde biriken su ve kiri boşaltmak için tahliye vanası düzenli olarak açılmalıdır.

 

Yağ ayrıştırma tankının seviyesini göstermek için yağ ayırma tankının yanında şeffaf bir yağ seviyesi aynası bulunmaktadır.Doğru yağ seviyesi, vidalı hava kompresörü normal çalıştığında, yağ seviyesinin üst ve alt derecelerin ortasında olmasıdır.Çok yüksekse kaçar ve çok düşük olursa tüm makinenin performansını etkiler.

 

Online mağazamda istediğiniz parça numarasını bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, Belki sizin için kontrol edebilirim.Aynı zamanda bir fabrikayız ve alışılmadık filtre elemanlarını istediğiniz zaman sizin için özelleştirebiliriz

 

37951761 Ingersoll Rand Yedek Hava Kompresörü Valfleri 1

İletişim bilgileri
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

İlgili kişi: Wu

Tel: +8618661708013

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
No.21 Tongshun Yolu, Chengyang Yüksek Teknoloji Bölgesi, Qingdao, Shandong, Çin
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Vidalı Kompresör Hava Yağ Ayırıcı Tedarikçi. © 2020 - 2021 compressorseparator.com. All Rights Reserved.