Tel:
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

Qingdao Futai, Çin'deki Hava Kompresörü Filtresi Üreticisi.

Ana sayfa

Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

  QingdaoFutai Filter, zengin deneyime sahip profesyonel bir hava kompresörü filtreleri üreticisidir.

   

  Temel olarak tedarik: Hava kompresörlerinin değiştirilmesi ve özelleştirilmiş filtreleri;Hava kompresörü parçaları;Hat Filtreleri;Vakum Pompası Filtreleri;Birçok hava kompresörü markası için Hidrolik Filtreler: Atlas Copco, Bolaite, Gardner Denver, Fusheng, Liutech, Kaeser, CompAir, Quincy, Mann, Hitachi, Mitsuiseiki, Kobelco, Sullair, Ingersoll Rand vb.

   

  Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 1

   

  QingdaoFutai, Çin'de oldukça ölçekli bir filtre imalatıdır.Almanya'dan gelen üretim becerisine ve teknolojisine göre, vidalı hava kompresör filtrelerinin (yağ ayırıcı, hava filtresi ve yağ filtresi) araştırma, üretim ve satışına ayrılmıştır.Müşterilere profesyonel özelleştirilmiş servis (OEM) sunuyoruz, yurtiçi ve yurtdışında yaygın olarak tanınmalarını sağlıyoruz.

   

  Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 2Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 3Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 4


  Yıllar süren geliştirmeden sonra ürünlerimiz, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Avustralya, Dubai, Tayland, Vietnam, Malezya, Arjantin, Şili, Pakistan ve benzeri gibi tüm dünyada satıldı.

   

İletişim bilgileri
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

İlgili kişi: Miss. Sophia

Tel: +8618562870893

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
No.21 Tongshun Yolu, Chengyang Yüksek Teknoloji Bölgesi, Qingdao, Shandong, Çin
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Vidalı Kompresör Hava Yağ Ayırıcı Tedarikçi. © 2020 - 2021 compressorseparator.com. All Rights Reserved.