Tel:
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

Qingdao Futai, Çin'deki Hava Kompresörü Filtresi Üreticisi.

Ana sayfa ÜrünlerHava Kompresör Vanaları

Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik

Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik

  • Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik
  • Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik
Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Universal
Sertifika: ISO 9001:2015
Model numarası: 31A1FV15-Z
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: Vidalı Hava Kompresörü tip: Kapak
Parça Numarası: 31A1FV15-Z tasarım basıncı: 15bar
Maksimum Tasarım Sıcaklığı: 120 ° C min Tasarım Sıcaklığı: -10 ° C
Test basıncı: 21 bar Anavatan: Çin
Vurgulamak:

Elektromanyetik Hava Kompresörü Valfleri

,

31A1FV15-Z

,

21bar Yedek Hava Kompresörü Valfleri

Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik Valf

 

Ürün Açıklaması:

 

Elektromanyetik valf (Elektromanyetik valf), elektromanyetik ile kontrol edilen endüstriyel bir ekipmandır.Sıvıyı kontrol etmek için kullanılan bir otomasyon temel bileşenidir.Aktüatöre aittir ve hidrolik ve pnömatik ile sınırlı değildir.Ortamın yönünü, akışını, hızını ve diğer parametrelerini ayarlamak için endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır.Solenoid valf, istenen kontrolü elde etmek için farklı devrelerle birlikte çalışabilir ve kontrolün doğruluğu ve esnekliği garanti edilebilir.Birçok çeşit solenoid valf vardır.Farklı solenoid valfler, kontrol sisteminin farklı pozisyonlarında rol oynar.En yaygın kullanılanlar çek valfler, emniyet valfleri, yön kontrol valfleri, hız kontrol valfleri vb.

 

Solenoid valfler sadece pnömatik sistemlerde değil aynı zamanda hidrolik ve hidrolik sistemlerde düşük güçlü, yağsız küçük elektromanyetik yön valfleri gibi aynı veya benzer uygulamalarda da kullanılabilir, contaların yağ ile beslenmesine gerek yoktur. , ancak boşaltılır Gaz çevreyi kirletmez ve gıda, ilaç, elektronik ve diğer endüstrilerde kullanılabilir.

 

Artık, solenoid valf teknolojisi, kontrol teknolojisi, bilgisayar teknolojisi ve elektronik teknolojisinin birleşimi, çeşitli karmaşık kontrolleri gerçekleştirebilmiştir.Örneğin, akıllı kontrol ve kablosuz kontrol teknolojisi alanında solenoid valfler uygulanabilir.Solenoid valf elektromanyetik ile kontrol edilebilir, bu nedenle çeşitli elektronik sistemlerle iyi bir şekilde arayüz oluşturabilir, bu da yaygın olarak kullanılmasının ana nedenlerinden biridir.

 

Ana sınıflandırma:

 

Solenoid valfler prensip olarak üç kategoriye ayrılır:

 

Doğrudan Etkili Solenoid Valf

Prensip: Enerji verildiğinde, solenoid, kapatma elemanını valf yuvasından kaldırmak için elektromanyetik kuvvet üretir ve valf açılır;güç kesildiğinde, elektromanyetik kuvvet kaybolur ve yay, valf yatağı üzerindeki kapatma elemanına bastırır ve valf kapanır.

Özellikleri: Normalde vakum, negatif basınç ve sıfır basınç altında çalışabilir, ancak çap genellikle 25 mm'yi geçmez.

 

Adım adım doğrudan etkili solenoid valf

Prensip:Doğrudan eylem ve pilot türünün bir kombinasyonudur.Giriş ve çıkış arasında basınç farkı olmadığında, elektromanyetik kuvvet doğrudan pilot küçük vanayı ve sırasıyla ana vana kapatma elemanını kaldırır ve vana açılır.Giriş ve çıkış, güç açıldıktan sonra başlangıç ​​basınç farkına ulaştığında, elektromanyetik kuvvet küçük vanayı yönlendirir, ana vananın alt haznesindeki basınç yükselir ve üst haznedeki basınç düşer, böylece basınç farkı iter. ana valf yukarı doğru;güç kapalıyken, pilot valf bir yay kullanır. Kuvvet veya orta basınç, kapatma parçasını iter ve valfi kapatmak için aşağı doğru hareket eder.

Özellikleri: Sıfır basınç farkı veya vakum ve yüksek basınç altında çalıştırılabilir ancak gücü büyüktür ve yatay olarak monte edilmelidir.

 

Pilot solenoid valf

Prensip:Enerji verildiğinde elektromanyetik kuvvet pilot deliği açar, üst bölmedeki basınç hızla düşer ve kapatma kısmı çevresinde yüksek basınç farkı oluşur.Sıvı basıncı, kapanma parçasını yukarı doğru iter ve valf açılır;güç kapalıyken, yay kuvveti pilotu kontrol eder. Delik kapatılır ve giriş basıncı, valf kapama elemanı çevresinde hızlı bir şekilde alt ve üst basınç farkı oluşturmak için baypas deliğinden geçer.Akışkan basıncı, kapanma elemanını aşağı doğru iter ve valfi kapatır.

Özellikleri: Sıvı basınç aralığının üst sınırı yüksektir ve isteğe bağlı olarak takılabilir (özelleştirme gerekir) ancak sıvı basıncı farkı koşulunu karşılaması gerekir.

 

Online mağazamda istediğiniz parça numarasını bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, Belki sizin için kontrol edebilirim.Aynı zamanda bir fabrikayız ve alışılmadık filtre elemanlarını istediğiniz zaman sizin için özelleştirebiliriz.

Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik 0

Değiştirme 31A1FV15-Z Hava Kompresörü Valfleri Elektromanyetik 1

 

İletişim bilgileri
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

İlgili kişi: Wu

Tel: +8618661708013

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
No.21 Tongshun Yolu, Chengyang Yüksek Teknoloji Bölgesi, Qingdao, Shandong, Çin
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Vidalı Kompresör Hava Yağ Ayırıcı Tedarikçi. © 2020 - 2021 compressorseparator.com. All Rights Reserved.